چرا باید از پیچ ام دی اف ایرانی استفاده کرد ؟

هر کشوری تلاش می کند تا با خودکفایی هم درآمد ناخالص کشور خود را بالا ببرد و هم ایجاد اشتغال نماید و هم از خروج ارز به خارج کشور جلوگیری نماید و ضمنا با نیم نگاهی به صادرات ، موجبات ورود ارز و تعامل با دیگر کسورها را فراهم سازد .

1- پیچ ام دی اف ایرانی ، جاذبه و دافعه

پیچ ام دی اف ام دی اف ایرانی چند سالی است که پا به پای نمونه های خارجی خود در کشور رقابت می کند و تلاش دارد تا با افزایش کیفیت و کاهش هزینه ، گوی سبقت را از ایشان برباید ولی با توجه به تولید پر هزینه و کیفیت پایین ، اغلب مورد توجه صنعتگران داخلی نیست .

پیچ های ام دی اف داخلی ممکن است از برخی جهات مورد توجه قرار بگیرد و آن شاید اشتغال زایی برای جوانان کشور باشد ولی با توجه به هزینه های بالای تولید که منجر به افزایش قیمت نهایی می شود ، نمی توان در این زمینه موفق بود.

حتی به دلیل عدم وجود زیر ساخت مناسب که هم نیروی انسانی متخصص را شامل می شود و هم تجهیزات مناسب را، محصول نهایی از کیفیت مناسب بی بهره بوده و بسیاری ترجیح دارند که حتی با قیمت بیار بالاتر از محصول خارجی استفاده کنند تا ضایعات کار کم تر باشد.

2- پیچ ام دی اف ایرانی ، فرصت یا تهدید

پیچ ام دی اف را می توان تهدیدی برای وارد کنندگان این محصول دانست چونکه ایشان د سالیان اخیر بی هیچ رقیب داخلی نسبت به عرضه محصولات خود در کشور می پرداخه اند و اما در چند سال اخیر بسیار از سرمایه گزاران و تولید گران و صنعتکاران به این حوزه ورود نموده اند و در سال های اخیر اتفاقات خوبی را رقم زده اند و می توان امیدوار بود که در سال های آینده بتوانند بازار هدف را در اختیار خویش بگیرند .

تولید پیچ ام دی اف می تواند فرصت خوبی باشد برای جذب نیروی کار ایرانی و این خود می تواند بزرگترین هدف برای حمایت مسولان از این صنعت باشد .

3- پیچ ام دی اف ایرانی ، در مسیر توسعه

اما این را نباید از یاد برد که برای ماندگاری در صنعت پیچ ام دی اف ایرانی ، علاوه بر سرعت تولید، کاهش هزینه و کیفیت محصول باید به شیوه بسته بندی و توزیع نیز بسیار مورد توجه قرار بگیرد تا مصرف کننده را نسبت به خرید ترغیب نماید . البته نوپا بودن این صنعت خود دلیلی است بر این مدعا که نمی توان انتظار فراوانی از ان داشت ما نباید فراموش کرد که نیاز نیست حتما تمام اصول تولید را آزمون و خطا نمود و باید با بهره گیری از دانش موجود و بومی سازی به بهترین محصول دست یافت .


جهت خرید و فروش عمده انواع پیچ ام دی اف ایرانی و خارجی با ما تماس بگیرید:

مدیریت فروش : مهندس میثم بخشنده

موبایل : 09111263526 - 09362875724

ایمیل : qqwwe@gmail.com

تلگرام : گفتگوی مستقیم در تلگرام

آدرس : مازندران - قائمشهر - میدان جانبازان - دفتر فروش یکتا پیچ