شیوه های توزیع پیچ ام دی اف

پیچ ام دی اف مانند هر محصول تولیدی صنعتی بعد از تولید مستقیماوارد بازار مصرف می گردد و در این بازار توسط افراد مختلفی عرضه می شد که به طور کلی عمده فروش و خرده فروش نامگذاری می شوند .

1- فروش عمده پیچ ام دی اف

پیچ ام دی اف در کارگاه های کوچک یا بزرگ در شهر های مختلف تولید می شودوبسته به بازاریابی صاحب کار یا همان تولید کنند پیچ ، در بازار عرضه می گردد .

به علت حجم بالای تولید در کارگاه ، فروش به صورت گسترده وکلی صورت می پذیرد و این به تن معنی است که تولید کنند پیچ تولیدی خود را به دست پخش کننده یا فروشگاه های بزرگ عرضه ابزار یراق یا ابزار های صنعتی یا تامین کننده لوازم مبل می رساند و از طریق ان ها، با برند خود یا برند ایشان ، به فروش می رساند .

البته هستند مصرف کنندگان بزرگی در حوزه مبل و کفش و ... که به صورت عمده از پیچ ام دی اف استفاده می نمایند که ایشان نیز با ارتباط مستقیم با این تولید کنند گان، با هدف کاهش هزینه های تولید خود ، نسبت به خرید اقدام می نمایند .

2- فروش خرده پیچ ام دی اف

پیچ ام دی اف با توجه میزان مصرف توزیع می گردد و بهترین اقدام برای این عمل، همان است که بازاریابان فروش ابزار به صورت حضوری یا اینترنتی اقدام می کنند یا این که مغازه داران و فروشندگان ابزار در سطح شهر ها و روستا ها به اشخاصی که به تعداد کم و در فواصل طولانی نیاز به پیچ ام دی اف دارند ، محصول را عرضه و به فروش می رسانند .

البته هستند خرده فروش هایی که به صورت کاملا تخصصی به عرضه پیچ ام دی اف می پردازند و از این راه سود های خوبی را کسب می نمایند .

3-فروش اینترنتی پیچ ام دی اف

اما یکی از جدید ترین و پرکابردترین حوزه های فروش پیچ ام دی اف در این روزها ، فروش از طریق سایت های اینترنتی است که این خود بسیار به خریداران کمک می نماید و علت ان نیز در کاهش هزینه ها و دسترسی آسان و بعضا هزینه پایین تر خرید می توان جست .

خرید و فروش اینترنتی پیچ بسیار مرسوم می باشد و خریداران ( پخش کننده یا مصرف کننده ،عمده فروش یا خرده فروش ) و تولید کنندگان از آن برای خرید یا عرضه محصول خود استفاده می کنند .


جهت خرید و فروش عمده انواع پیچ ام دی اف ایرانی و خارجی با ما تماس بگیرید:

مدیریت فروش : مهندس میثم بخشنده

موبایل : 09111263526 - 09362875724

ایمیل : qqwwe@gmail.com

تلگرام : گفتگوی مستقیم در تلگرام

آدرس : مازندران - قائمشهر - میدان جانبازان - دفتر فروش یکتا پیچ