تقلب در ساخت پیچ ام دی اف (mdf)

در هر حرفه و صنعتی که ورود کنیم و تجسس نماییم، متوجه افرادی می شویم که تلاش می کنند با تقلب ، بدون توجه به عواقب آن ، بر میزان سود خویش افزوده و به قولی ره چند ساله را در یک شب طی نمایند .

در صنعت ابزار و یراق و تولید پیچ ام دی اف (mdf) این امر بسیار شایع می باشد و به راحتی بازار سالم این محصول را نامطمئن ساخته و موجب سلب اطمینان مصرف کننده ها از افرادی که تولیدات درجه یک داشته اند می شود .

اما شاید از خود بپرسید که چگونه می تواند ر تولید پیچ ام دی اف تقلب نمود و چرا برخی افراد به دنبال تقلب در آن هستند، دلیل تقلب که کاملا مشخص است، سود جویی و منفعت طلبی آنها را به این سمت و سو می کشاند ولی چگونگی تقلب را می توان در دو قسمت دنبال کرد .

بخش اول مربوط به مواد اولیه می باشد که بسیار شایع می باشد ، و آن هم استفاده از مفتول های آهنی در ساخت پیچ ام دی اف است، که با این امر محصول نهایی بی کیفیت و بسیار شکننده می شود و به مرور زمان در محیط مرطوب زنگ می زند .

شاید با خود بگویی که تقلب این امر در کجاست ؟ چرا استفاده از این مفتول ها تفلب محسوب می گردد ؟ پاسخ بسیار ساده است ، پیچ ام دی اف ساخته شده با مفتول آهنی به دلیل ظاهر کاملا مشابه با مفتول های 1021 و آبکاری مشکی روی آن قابل تشخیص نمی باشد و فقط مرور زمان و استفاده آن در پیچ های شماره بالا و مستهلک شدن در زمان استفاده هست که عیب آن را آشکار می سازد .

بخش دوم به نوع بسته بندی مربوط می باشد و آن به این شیوه است که پیچ ام دی اف تولید داخلی را با بسته بندی پیچ های خارجی مثل دیاموند بسته بندی کرده و در بازار توزیع می نمایند .

در هر دو نوع تقلب مرسوم ، پیچ ها را با قیمتی پایین تر از پیچ های ام دی اف درجه یک تولدی در بازار فاکتور نموده و ادعای ارزان فروشی می نمایند که این مسئله موجب کاهش فروش شرکت های تولیدی پیچ ام دی اف می شود .


جهت خرید و فروش عمده انواع پیچ ام دی اف ایرانی و خارجی با ما تماس بگیرید:

مدیریت فروش : مهندس میثم بخشنده

موبایل : 09111263526 - 09362875724

ایمیل : qqwwe@gmail.com

تلگرام : گفتگوی مستقیم در تلگرام

آدرس : مازندران - قائمشهر - میدان جانبازان - دفتر فروش یکتا پیچ